DSC03614

DSC03614

Drugi dzień CSI4 okazał się szczęśliwy dla Juana Carlosa Garcia (ITA), który wygrał konkurs dużej rundy zaliczany do światowego rankingu.

Do rozgrywki prestiżowej dużej rundy 150 cm, zaliczanej do światowego rankingu dostało się jedenastu zawodników. Juan Carlos Garcia (ITA) wystartował jako drugi i pokonał parkur bezbłędnie. Uzyskał czas, którego już do końca konkursu nie udało się nikomu pobić. Drugie miejsce zajął Doron Kuipers (NED) na Theoreme Du Desir. Z trzech Polaków, którzy dostali się do rozgrywki, najbliżej wygranej był Marek Lewicki na Abigej, który ostatecznie zajął miejsce trzecie. Jedną setną sekundy wolniejszy był Jarosław Skrzyczyński na Calevo, a Łukasz Troszczyński na Djarvi B zajął 10 pozycję.

W konkursie średniej rundy nie do pokonania okazał się dwukrotny mistrz Polski Jarosław Skrzyczyński. On, najpierw startując na wałachu Jerico pokonał parkur bezbłędnie. Następnie na klaczy Chacclana postanowił zaryzykować i wyprzedził wszystkich konkurentów.

Drugie miejsce zajął  Luis Sabino Goncalves (POR) na Teck de Riverland. Trzecie miejsce dla Gosi Koszuckiej i Charlene.

Poranny konkurs 130 cm ku radości kibiców wygrał reprezentant Polski, Krzysztof Ludwiczak na Poli Loli L. Drugie miejsce zajął Michael Kolz (GER) na klaczy Cox 15, a trzecie Marek Lewicki na Codetia VDL.

Zawodnik Czahary Pogorzelica w kolejnym konkursie, tym razem na klaczy Philadelphia wygrał w konkursie dla młodych koni. Drugie miejsce zajęła Małgorzata Koszucka na Fibonacci S, a trzecie Mściwoj Kiecoń na Giraldo L.

W konkursie dla amatorów i biznesmenów wygrała Agata Derda z Pony Jumping Team Poznań na Lopik’s Appie. Drugie miejsce zajęła Julia Jabłońska na Bailey’s RJT, a trzecie Waldemar Gaca na Coline.

Wyniki TUTAJ

4Foulee

4foulee logo 350

Wspaniałe konie. Utalentowani zawodnicy. Sportowe emocje. Rozrywka dla każdego. Przyjdź i zobacz sam.