Projekt bez tytułu 1

Projekt bez tytułu 1

Zapraszamy do licytacji specjalnego pakietu VIP na zawody 4Foulee, w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zaproszenie dla dwóch osób do loży VIP podczas międzynarodowych zawodów jeździeckich 4Foulee w Poznaniu (zabytkowy Hipodrom Wola) w dniach 17-19 czerwca 2022.

To jedna z najlepszych w Polsce tego typu imprez, która łączy dwie bardzo popularne na świecie konkurencje: skoki przez przeszkody i powożenie zaprzęgami czterokonnymi. Biorą w niej udział najlepsi jeźdźcy nie tylko w Europy, którzy w tym roku walczyć będą o kwalifikacje do Mistrzostw Świata. Impreza ma bardzo widowiskowy i jednocześnie prestiżowy oraz elegancki charakter.

Goście poza oglądaniem imprezy będą mogli porozmawiać przy lunchu z organizatorem i którymś z czołowych zawodników. Przewidziany jest też spacer po parkurze, a w przypadku wylicytowania znaczącej kwoty na rzecz WOŚP udział darczyńcy w ceremonii wręczania nagród w którymś z konkursów.

Licytacja na allegro TUTAJ

4Foulee

4foulee logo 350

Wspaniałe konie. Utalentowani zawodnicy. Sportowe emocje. Rozrywka dla każdego. Przyjdź i zobacz sam.
Impreza 4FOULEE odbędzie się w dniach 8-11 czerwca 2023 i łączyć bedzie w sobie rywalizację w skokach i powożeniu zaprzegami czterokonnymi. Zawody skokowe odbędą się ponownie w randze czterech gwiazdek. Główny konkurs Grand Prix, z pulą nagród ponad 100 000 euro, będzie kwalifikacją do Mistrzostw Europy, a także szansą na punkty do rankingu Longines (grupa B - 100 punktów za pierwsze miejsce).

Countdown to 4FOULEE 2023