DSC06997

DSC06997

Dziś rusza sprzedaż biletów na jedno z największych wydarzeń jeździeckich w sezonie – 4Foulee. Zawody odbędą się w dniach 8-11 czerwca 2023 roku.

 


Międzynarodowe zawody jeździeckie 4FOULEE CSI4* Poznań mają unikalny charakter, bo odbywają się na zabytkowym, trawiastym hipodromie Wola i łączą w sobie dwie bardzo widowiskowe konkurencje: skoki przez przeszkody i powożenie zaprzęgami czterokonnymi.


Zawody w skokach mają rangę czterech gwiazdek i pulę nagród 1 000 000 PLN. Aż 4 z 15 konkursów zaliczane będą do światowego rankingu. Wszystkie cztery mają szczególne znaczenie i odbywać się będą każdego dnia po południu. W czwartek będzie to konkurs na punkty i czas (145 cm) (o nagrodę jeździeckiej wielkopolski), piątek konkurs 150 cm z rozgrywką (o nagrodę honorową patronów Poznania "Piotra i Pawła"), w sobotę konkurs dwunawrotowy (150 cm - Memoriał Macieja Frankiewicza), a w niedzielę Grand Prix (160 cm), będące kwalifikacją do Igrzysk Olimpijskich 2024 i Mistrzostw Europy 2023. To przyciągnie na start doskonałych zawodników z całego świata i najlepszych Polaków. Każdy z konkursów ma ciekawą formułę, a kibice za każdym razem będą zaznajamiani z zasadami rywalizacji i trudnościami technicznymi parkurów.

DSC06824

DSC06824


Nie lada atrakcją dla publiczności będą zawody zaprzęgów czterokonnych w randze CAI3*. Na to niezwykłe widowisko składają się trzy próby: ujeżdżenie, maraton (po pagórkowatym terenie hipodromu) i zręczność powożenia. To wszystko to połączenie elegancji, dynamiki i brawury bryczek ciągniętych przez cztery silne, zwinne i szybkie konie.

DSC04795

DSC04795


Nie zabraknie dodatkowych pokazów dla publiczności takich jak: pony games, koncerty i musztry paradne orkiestr dętych z mażoretkami.


Na kibiców czekają też liczne stoiska handlowe (głównie jeździeckie), gastronomiczne i specjalna strefa dla dzieci (animatorzy zabaw, przejażdżki na kucykach itp.).

Bilety już dostępne na ToBilet.pl – TUTAJ.

4Foulee

4foulee logo 350

Wspaniałe konie. Utalentowani zawodnicy. Sportowe emocje. Rozrywka dla każdego. Przyjdź i zobacz sam.

Countdown to 4FOULEE Zielona Góra 2024