fei

Światowa Federacja Jeździecka zatwierdziła propozycje CSI4* w Poznaniu.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami pula nagród wynosi 816 400 PLN. Aż 4 konkursy zaliczane będą do światowego rankingu w tym Grand Prix do LR grupy B. Zmagania podzielone są na trzy rundy: małą (130 -135 cm), średnią (140-145 cm) i dużą (145-160 cm). Konkursem specjalnym będzie sobotni Poker Masters. W ramach CSI odbędą się też konkursy młodych koni (6 i 7 latki) oraz konkursy dla dzieci do lat 14 (CSI-CHA). Propozycje do pobrania TUTAJ

Już godzinę po otwarciu sytemu zgłoszeń skorzystała z niego federacja USA. Tym samym pierwszą zgłoszoną i przyjętą zawodniczką jest Bliss Heers – młoda amazonka za Stanów, która w listopadzie zeszłego roku zajęła 4 miejsce w prestiżowym Grand Prix Monachium.

Polskim zawodnikom przypominamy, że zgłoszenia należy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wkrótce opublikowane zostaną też propozycje konkursów dla biznesmenów oraz dla dzieci na kucach. .

4Foulee

4foulee logo 350

Wspaniałe konie. Utalentowani zawodnicy. Sportowe emocje. Rozrywka dla każdego. Przyjdź i zobacz sam.
Impreza 4FOULEE odbędzie się w dniach 8-11 czerwca 2023 i łączyć bedzie w sobie rywalizację w skokach i powożeniu zaprzegami czterokonnymi. Zawody skokowe odbędą się ponownie w randze czterech gwiazdek. Główny konkurs Grand Prix, z pulą nagród ponad 100 000 euro, będzie kwalifikacją do Mistrzostw Europy, a także szansą na punkty do rankingu Longines (grupa B - 100 punktów za pierwsze miejsce).

Countdown to 4FOULEE 2023