IMG 0905 Bucci CASALLO Z

IMG 0905 Bucci CASALLO Z

Zgłoszenia na zawody CSI4* idą pełną parą. Na listach zgłoszeń jest coraz więcej dobrych zawodników.

Jednym z nich jest Piergiorgio Bucci z Włoch – zwycięzca pierwszego w historii polskich zawodów Grand Prix CSI4* (Poznań 2013).

„To będzie przyjemność wystartować w waszych zawodach. Zwłaszcza że mam w stajni nowego konia i fanatycznym początkiem kariery dla niego byłoby wygrać na nim w tym miejscu, tak jak kiedyś na Casallo Z. Do zobaczenia w Poznaniu.”

Przypomnijmy że wicemistrz Europy z 2009 roku wygrał w Grand Prix w Poznaniu kiedy jego obecny koń numer jeden Casallo był jeszcze mało znany. Dopiero potem rozwinęła się ich wspólna kariera. Dziś są jedną z najlepszych par na świecie.

Zgłoszenia do CSI4* w Poznaniu potrwają jeszcze do 15 maja. Już tera zgłosili się przedstawiciele 8 federacji z trzech kontynentów.

Foto: Małgorzata Sieradzan

 

4Foulee

4foulee logo 350

Wspaniałe konie. Utalentowani zawodnicy. Sportowe emocje. Rozrywka dla każdego. Przyjdź i zobacz sam.
Impreza 4FOULEE odbędzie się w dniach 8-11 czerwca 2023 i łączyć bedzie w sobie rywalizację w skokach i powożeniu zaprzegami czterokonnymi. Zawody skokowe odbędą się ponownie w randze czterech gwiazdek. Główny konkurs Grand Prix, z pulą nagród ponad 100 000 euro, będzie kwalifikacją do Mistrzostw Europy, a także szansą na punkty do rankingu Longines (grupa B - 100 punktów za pierwsze miejsce).

Countdown to 4FOULEE 2023