IMG 0726 Al Sharbatly CHESTERFIELD

Obsada tegorocznych CSI4* w Poznaniu jest niezwykle dobra.

Na dzisiaj wśród blisko 100 zgłoszonych zawodników na dzisiaj na Master List znajduje się 9 jeźdźców z pierwszej setki Longines Rankings. Są to:

• Omer Karaevli (TUR)

Bez wątpienia największą gwiazdą będzie Jur Vrieling, bo to przecież aktualny drużynowy mistrz świata i Europy oraz drużynowy wicemistrz olimpijski. Razem z nim, już po raz drugi z rzędu, w Poznaniu pojawi się jego kolega ze srebrnej holenderskiej drużyny z Londynu Marc Houtzager.

Już po raz czwarty na Hipodromie Wola gościć będziemy Abdullaha Alsharbatly z Arabii Saudyjskiej (na zdjęciu z CSI4* 2013), który jest indywidualnym wicemistrzem świata z roku 2010 i aktualnym drużynowym brązowym medalistą Igrzysk Olimpijskich.

Pojawią się też gwiazdy, które w Polsce będą po raz pierwszy. Ekipa Wielkiej Brytanii to z jednej strony doświadczony Robert Smith, który był czwarty indywidualnie na IO w Atenach, a z drugiej 20-letnia Jessica Mendoza. Ona w 2014 roku zdobyła dwa medale mistrzostw Europy juniorów i od razu w kolejnym sezonie została powołana do kadry seniorskiej swojego kraju. Jej dobra jazda w Aachen przyczyniła się do tego, że Brytyjczycy wywalczyli awans olimpijski.

Na liście zgłoszeń jest też wielu innych zawodników, którzy startem w zaliczanym do grupy B LR (100 punktów za pierwsze miejsce) chcą lepiej przygotować się do tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Rio De Janeiro.

Listy w dziale ZAWODNICY

4Foulee

4foulee logo 350

Wspaniałe konie. Utalentowani zawodnicy. Sportowe emocje. Rozrywka dla każdego. Przyjdź i zobacz sam.