DSC06319

DSC06319

Organizatorzy zawodów 4 Foulee CSI4 Poznań zwiększają stawkę aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do wygrania specjalny pakiet VIP dla kibica nie tylko na sobotę, ale na cały weekend!

Pozostało pięć dni do zakończenia aukcji specjalnego pakietu VIP kibica zawodów 4 Foulee CSI4 Poznań. Dotychczas pakiet ten obejmował: Podwójne zaproszenie VIP na 8 czerwca (sobota), zwiedzanie kulis zawodów w towarzystwie organizatorów, a także dodatkowe atrakcje, jak: przeprowadzenie wywiadu ze zwycięzcą konkursu czy oglądanie parkuru w towarzystwie jednego z najlepszych polskich jeźdźców.

Ze względu na pozytywny odbiór akcji i wielu zaangażowanych w licytację, organizatorzy postanowili przekazać dodatkowe, podwójne zaproszenie VIP na niedzielę. Najważniejszym punktem programu będzie Grand Prix. Stawka tego konkursu jest bardzo wysoka, ponieważ jest on kwalifikacją do mistrzostw Europy seniorów 2019 i Igrzysk Olimpijskich 2020, więc emocji z pewnością nie zabraknie.

Już teraz weź udział w licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zobacz, jak od kuchni wygląda organizacja i przebieg jednej z największych imprez jeździeckich w Polsce. Link do licytacji TUTAJ.

Zeszłoroczni zwycięzcy licytacji mieli możliwość oglądania parkuru w towarzystwie czterokrotnego mistrza Polski, Jarosława Skrzyczyńskiego.

W tym roku zawody odbędą się w dniach 07-09 czerwca na Hipodromie Wola w Poznaniu. Wysoka ranga oraz prawie milion złotych w puli nagród przyciągnie na start wielu zawodników ze światowej czołówki, a także wszystkich najlepszych polskich jeźdźców.

Bądź częścią tego wielkiego wydarzenia i zobacz, jak do startów przygotowują się zawodnicy, a także organizatorzy.

4Foulee

4foulee logo 350

Wspaniałe konie. Utalentowani zawodnicy. Sportowe emocje. Rozrywka dla każdego. Przyjdź i zobacz sam.
Impreza 4FOULEE odbędzie się w dniach 04-07 czerwca 2020, ponownie w randze czterech gwiazdek. Główny konkurs Grand Prix, z pulą nagród ponad 100 000 euro, będzie kwalifikacją do Mistrzostw Europy (2019) i Igrzysk Olimpijskich (2020), a także szansą na punkty do rankingu Longines (grupa B - 100 punktów za pierwsze miejsce).