Zrzut ekranu 2019 01 28 o 20.50.41

Zrzut ekranu 2019 01 28 o 20.50.41

Licytacja 4 Foulee CSI4* Poznań zakończona. Na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało się zebrać 3550 zł. Co ciekawe, udało się to Piotrowi Stronczyńskiemu, który wygrał licytację również w zeszłym roku!

- Wraz z całą rodziną jesteśmy stałymi bywalcami zawodów jeździeckich, ponieważ bardzo podoba nam się ten sport i uwielbiamy go oglądać. Wszystko zaczęło się od naszej córki, która pięć lat temu rozpoczęła naukę w szkółce jeździeckiej. Bardzo jej się to spodobało i postanowiliśmy kupić jej konia, na którym obecnie próbuje swoich sił w konkursach amatorskich. Od tego czasu regularnie bierzemy udział w największych wydarzeniach w Polsce. Czerwcowe zawody na Hipodromie Wola są u nas na stałe wpisane do kalendarza już od dobrych pięciu lat. Są jedyne w swoim rodzaju dzięki temu, że są rozgrywane na trawie - powiedział Piotr Stronczyński, który również w zeszłym roku wygrał w aukcji naszych zawodów. - Również w tym roku czekałem, aż pojawi się licytacja od organizatorów CSI4* w Poznaniu. Widziałem, że jest sporo chętnych, o wiele więcej niż w zeszłym roku, więc postanowiłem chwilę się wstrzymać i rozpocząć licytację na sam koniec. Bardzo się cieszę, że również tym razem nam się udało.

Na filmie oglądanie parkuru Katarzyny Stronczyńskiej i córki, Oliwii przed konkursem Grand Prix w towarzystwie Jarosława Skrzyczyńskiego.

 

4Foulee

4foulee logo 350

Wspaniałe konie. Utalentowani zawodnicy. Sportowe emocje. Rozrywka dla każdego. Przyjdź i zobacz sam.
Impreza 4FOULEE odbędzie się w dniach 04-07 czerwca 2020, ponownie w randze czterech gwiazdek. Główny konkurs Grand Prix, z pulą nagród ponad 100 000 euro, będzie kwalifikacją do Mistrzostw Europy (2019) i Igrzysk Olimpijskich (2020), a także szansą na punkty do rankingu Longines (grupa B - 100 punktów za pierwsze miejsce).