2844 0047

2844 0047

Propozycje zatwierdzone, panel zgłoszeń FEI otwarty. Zapraszamy na 4Foulee CSI4 Poznań 2019.

Tegoroczna impreza na Hipodromie Wola zaplanowana jest w formule trzydniowej na 7-9 czerwca. Łączna pula nagród wynosi 934 000 złotych. Oprócz CSI4* organizator przewidział też rundy dla młodych koni, jedną gwiazdkę i U25.

W ramach czterech gwiazdek odbędzie się 6 konkursów, w tym aż cztery zaliczane do światowego rankingu. Dwa mają szczególne znaczenie. W piątek po południu w puli nagród będzie 200 000 PLN (grupa C LR – 80 punktów za pierwsze miejsce). W niedzielę w Grand Prix Poznania pula wynosi 420 000 PLN (grupa B LR – 100 punktów). Takie rozłożenie tych klas ma na celu możliwość zdobywania punktów przez pary walczące w indywidulanym rankingu olimpijskim. Duży prestiż towarzyszyć też będzie sobotniemu konkursowi dwunawrotowemu (145 cm), gdzie pula wynosi 100 000 PLN. W czterech gwiazdkach celowo pominięto wyraźny podział na rundy. Pary z potencjałem na najwyższe konkursy mogą  zaliczyć wszystkie trzy konkursy popołudniowe i zgarnąć nawet 230 punktów do światowego rankingu. Z kolei konie skaczące na razie na poziomie 145 cm mogą po piątkowej rozgrzewce (140 cm) dalej pójść dwa konkursy zaliczane do LR; w sobotę dwunawrotowy, a w niedzielę zwykły. Uwaga: w tym ostatnim można startować na dwóch koniach, bo jest on też pomyślany jako klasa pocieszenia dla par niezagranych do Grand Prix.

Dla mniej doświadczonych par organizator przewidział CSI1* z rundą 130 cm. Tu do wygrania każdego dnia jest 12 000 PLN. CSIYH to trzy konkursy dla koni 6-letnich.

Nowością programu są runda U25 (135 do 145 cm) z niedzielnym konkursem zaliczanym według nowych przepisów do światowego rankingu.

Organizator przewidział też dodatkowe bonusy dla uczestników. Luzacy i zawodnicy będą mogli codziennie (na koszt organizatora) zjeść śniadanie w restauracji Powozownia. Wszyscy zawodnicy będą mieli wejście do loży VIP. W piątek wieczorem odbędzie się Riders Party, w sobotę wspólne oficjalne losowanie kolejności w Grand Prix. Będzie też można korzystać z Toyota Shuttle Service.

Zapamiętajcie datę 7-9 czerwca – Hipodrom Wola w Poznaniu.

KS Jumping Events jest właścicielem marki 4Foulee, pod którą od tego roku rozgrywane będą zawody międzynarodowe w skokach CSI4* Poznań.

Propozycje TUTAJ

Zgłoszenia polskich zawodników przez PZJ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fot. Tomas Holcbecher

 

4Foulee

4foulee logo 350

Wspaniałe konie. Utalentowani zawodnicy. Sportowe emocje. Rozrywka dla każdego. Przyjdź i zobacz sam.
Impreza 4FOULEE odbędzie się w dniach 8-11 czerwca 2023 i łączyć bedzie w sobie rywalizację w skokach i powożeniu zaprzegami czterokonnymi. Zawody skokowe odbędą się ponownie w randze czterech gwiazdek. Główny konkurs Grand Prix, z pulą nagród ponad 100 000 euro, będzie kwalifikacją do Mistrzostw Europy, a także szansą na punkty do rankingu Longines (grupa B - 100 punktów za pierwsze miejsce).

Countdown to 4FOULEE 2023