photo 1

photo 1

Trzy dni niesamowitych wrażeń i sportowej rywalizacji na Hipodromie Wola w Poznaniu. Zobacz, co czeka na kibiców jeździectwa.

Międzynarodowe zawody w skokach przez przeszkody 4Foulee CSI4* Poznań odbędą się na zabytkowym Hipodromie Wola w Poznaniu w dniach 07-09 czerwca. Są to jedyne zawody skokowe w Polsce, które odbywają się na trawiastej arenie. To sprawia, że charakter tego wydarzenia jest niepowtarzalny.

W ramach 4Foulee rozegranych zostanie 15 konkursów, z czego aż pięć zaliczanych będzie do światowego rankingu. Każdy z konkursów ma ciekawą formułę, a kibice będą mogli bliżej poznać zasady rywalizacji i trudności techniczne parkurów. Pula nagród wynosi blisko milion złotych, a dodatkowo, zawody te mają rangę kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich 2020 i Mistrzostw Europy 2019. Oznacza to, że podczas trzech dni będziemy świadkami niezwykle emocjonującej, sportowej rywalizacji.

Program sportowy, ranga zawodów, a przede wszystkim możliwość zdobywania punktów do rankingu olimpijskiego sprawi, że na liście startowej nie zabraknie światowych gwiazd i najlepszych skoczków z Polski. W minionych latach, liczba flag krajów reprezentowanych przez zawodników podczas wydarzenia przekraczała 20, a z trybun Hipodromu kibice mogli podziwiać medalistów Igrzysk Olimpijskich, mistrzostw świata i mistrzostw Europy.

W trzydniowym programie nie zabraknie dodatkowych pokazów dla publiczności, które uatrakcyjnią popołudnia na Hipodromie Wola. W tym roku będą to: kozacy w pokazie dżygitówki, KÜR w wykonaniu mistrzyni Polski w ujeżdżeniu Aleksandry Szulc, Pony Games (zabawa dla dzieci na kucykach), Hop Hop Show, pokaz ułanów oraz koncerty dwóch doskonałych orkiestr dętych: Orkiestry Miasta Poznania i Orkiestry Dętej Swarzędz.

Bilety na 4Foulee CSI4* Poznań można już kupić przez stronę ToBilet.pl: http://bit.ly/bilety4Foulee. Dzieci do lat 13 wejdą na teren imprezy bezpłatnie, a dla uczniów i studentów przygotowane są bilety ulgowe. Ceny rozpoczynają się od 10 zł. Dodatkowo, tylko do 30 kwietnia lub do wyczerpania puli, bilety są dostępne w specjalnej, promocyjnej cenie.

4Foulee

4foulee logo 350

Wspaniałe konie. Utalentowani zawodnicy. Sportowe emocje. Rozrywka dla każdego. Przyjdź i zobacz sam.
Impreza 4FOULEE odbędzie się w dniach 8-11 czerwca 2023 i łączyć bedzie w sobie rywalizację w skokach i powożeniu zaprzegami czterokonnymi. Zawody skokowe odbędą się ponownie w randze czterech gwiazdek. Główny konkurs Grand Prix, z pulą nagród ponad 100 000 euro, będzie kwalifikacją do Mistrzostw Europy, a także szansą na punkty do rankingu Longines (grupa B - 100 punktów za pierwsze miejsce).

Countdown to 4FOULEE 2023