DSC 0619

DSC 0619

4Foulee CSI4* Poznań - wielki sport i atrakcyjne pokazy.

Kup bilet już dziś!

Międzynarodowe zawody w skokach przez przeszkody 4Foulee mają unikalny charakter. Odbywają się na zabytkowym, trawiastym hipodromie Wola w Poznaniu i posiadają rangę kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich 2020 i Mistrzostw Europy 2019.

Łączna pula nagród wynosi blisko milion złotych. Aż 5 z 15 konkursów zaliczanych będzie do światowego rankingu. Trzy z nich mają szczególne znaczenie i odbywać się będą każdego dnia po południu.
➡ w piątek będzie to konkurs 150 cm z rozgrywką
➡ w sobotę konkurs dwunawrotowy (145 cm - X Memoriał Macieja Frankiewicza)
➡ w niedzielę Grand Prix (160 cm)
To przyciągnie na start doskonałych zawodników z całego świata i najlepszych Polaków.

Nie zabraknie dodatkowych pokazów dla publiczności, które uatrakcyjnią popołudnia na hipodromie i jego obrzeżach. W tym roku będą to: kozacy w pokazie dżygitówki, KÜR, czyli program dowolny do muzyki w wykonaniu mistrzyni polski w ujeżdżeniu Aleksandry Szulc, Pony Games (zabawa najmłodszych na kucykach), ułani oraz koncerty dwóch doskonałych orkiestr dętych: Orkiestry Miasta Poznania i Orkiestry Dętej Swarzędz.

Na kibiców czekają też liczne stoiska handlowe (głównie jeździeckie), gastronomiczne i specjalna strefa dla dzieci (animatorzy zabaw, przejażdżki na kucykach).

Serdecznie zapraszamy!

Bilety do kupienia na stronie ToBilet.pl

KUP BILET

4Foulee

4foulee logo 350

Wspaniałe konie. Utalentowani zawodnicy. Sportowe emocje. Rozrywka dla każdego. Przyjdź i zobacz sam.
Impreza 4FOULEE odbędzie się w dniach 8-11 czerwca 2023 i łączyć bedzie w sobie rywalizację w skokach i powożeniu zaprzegami czterokonnymi. Zawody skokowe odbędą się ponownie w randze czterech gwiazdek. Główny konkurs Grand Prix, z pulą nagród ponad 100 000 euro, będzie kwalifikacją do Mistrzostw Europy, a także szansą na punkty do rankingu Longines (grupa B - 100 punktów za pierwsze miejsce).

Countdown to 4FOULEE 2023