4FouleeZG Skrzyczynski

4FouleeZG Skrzyczynski

Znamy listę par, które powalczą w przyszłym tygodniu w zawodach 4Foulee Zielona Góra.

Do udziału w imprezie, która rozegrana zostanie na hipodromie WOSiR Drzonków w dniach 25-28 kwietnia, zgłoszonych zostało 173 zawodników z 357 końmi. W Zielonej Górze powalczą jeźdźcy i amazonki z Australii, Belgii, Czech, Estonii, Finlandii, Niemiec, Litwy, Holandii, Ukrainy, Uzbekistanu, Łotwy i Polski.  

Na liście startowej jest aż 30 zawodników, którzy w swojej karierze wygrali międzynarodowe Grand Prix i konkursy zaliczane do światowego rankingu. Wśród zagranicznych gwiazd znajdują się Matas Petraitis – złoty medalista mistrzostw Litwy, jego rodak Andrius Petrovas – zwycięzca Grand Prix w Zielonej Górze z 2021, triumfator Grand Prix CSI2* w Samorin – Jiri Hruska z Czech czy Estończyk Gunnar Klettenberg – czterokrotny uczestnik finału Pucharu Świata. Prosto z tej imprezy, która w ten weekend rozgrywana jest w Rijadzie, do Zielonej Góry przyleci olimpijczyk z Tokio – Łotysz Kristaps Neretnieks.  

Nie zabraknie też najlepszych Polaków, na czele z liderem rankingu Polskiego Związku Jeździeckiego i członkiem polskiej kadry olimpijskiej Adamem Grzegorzewskim. W Drzonkowie zobaczymy też innych jeźdźców z krajowego Top Ten, takich jak: Jarosław Skrzyczyński, Marek Wacławik, Marek Lewicki, Mściwoj Kiecoń i mistrz Polski Tomasz Miśkiewicz.

Lista zgłoszeń TUTAJ

 

Program - najważniejsze wydarzenia:

Sobota

14.00 – Speed Masters (145 cm) – konkurs zaliczany do światowego rankingu

18.00 – Music Masters – konkurs na czas do muzyki

20.30 – koncert zespół 4 Play Country Band

21.00 – konkurs szybkości zaprzęgów

 

Niedziela

10.00 – Konkurs Memoriału Pauliny Kopacz

13.00 – Grand Prix - konkurs zaliczany do światowego rankingu

16.00 – konkurs szybkości zaprzęgów

 

Fot. Kamila Tworkowska

4Foulee

4foulee logo 350

Wspaniałe konie. Utalentowani zawodnicy. Sportowe emocje. Rozrywka dla każdego. Przyjdź i zobacz sam.

Countdown to 4FOULEE Biskupiec 2024