DSC01269

DSC01269

Za nami pierwszy dzień zawodów 4Foulee Zielona Góra. W konkursie dla młodych koni triumfował Maksymilian Wechta na klaczy Next One.

Konkurs dla młodych koni sześcio- i siedmioletnich zebrał na liście startowej 63 pary. Obie fazy parkuru bezbłędnie pokonały 34 z nich, a najlepszy okazał się Maksymilian Wechta na klaczy Next One, wyhodowanej w Polsce przez pana Jarosława Sekułę. Tuż za nim uplasował się Jarosław Skrzyczyński na ogierze Casscador, a Top 3 zamknął reprezentant Belgii i trener polskiej kadry narodowej seniorów – Jan Vinckier na koniu Diadem Melloni.

Konkurs Małej Rundy rozgrywany był o puchar Lubuskiego Związku Jeździeckiego. Tutaj triumfował Niemiec – Steffen Krehl dosiadający konia Naoki 3. Miejsce drugie zajął reprezentant Czech Marek Hentsel na Sam van’t Sparrenhuis, a trzecie Marek Wacławik na Comme Si.

Konkurs Elite Tour, o puchar Tarant Events i Firmy Sokołowski, zakończył się kolejnym zwycięstwem Niemca Steffena Krehla – tym razem na koniu Nalou van’t Neohof. Druga była Judyta Perek na wałachu Quintus, a trzecia Nel Skotarczak na klaczy Charlotta 68.

Jutro kolejny dzień sportowej rywalizacji na hipodromie WOSiR Drzonków. Zapraszamy na trybuny – wstęp na wydarzenie jest wolny. Oprócz konkursów na publiczność czekają dodatkowe atrakcje, takie jak: koncert zespołu country, strefa food trucków oraz tor Hobby Horse dla najmłodszych. Tych, którzy nie mogą być z nami zachęcamy do oglądania transmisji na żywo w TylkoSkoki TV – TUTAJ.

Współorganizatorami imprezy są: Klub Sportowy Jumping Events, WOSiR Drzonków i Tarant Events.

Wyniki: https://livejumping.com/ap/event/10024/competitions

Fot. Asia Bręklewicz

 

Program - najważniejsze wydarzenia:

Sobota

14.00 – Speed Masters (145 cm) – konkurs zaliczany do światowego rankingu

18.00 – Music Masters – konkurs na czas do muzyki

20.30 – koncert zespół 4 Play Country Band i Śpiewającego Trenera Wojciecha Mickunasa

21.00 – konkurs szybkości zaprzęgów

Niedziela

10.00 – Konkurs Memoriału Pauliny Kopacz

13.00 – Grand Prix - konkurs zaliczany do światowego rankingu

16.00 – konkurs szybkości zaprzęgów

4Foulee

4foulee logo 350

Wspaniałe konie. Utalentowani zawodnicy. Sportowe emocje. Rozrywka dla każdego. Przyjdź i zobacz sam.

Countdown to 4FOULEE Biskupiec 2024