4FouleeBiskupiec

4FouleeBiskupiec

Opublikowane zostały propozycje zawodów 4Foulee Jump&Drive Biskupiec, które w dniach 11-14 lipca rozegrane zostaną na hipodromie ośrodka Trzy Podkowy i Klubu Jeździeckiego Lotar. Na zawodników czekają zmagania w trzech kategoriach: CSI2*, CSI1* oraz CSI młodych koni, a także konkursy w powożeniu zaprzęgami parokonnymi.

Łączna pula nagród wynosi 85 000 euro. W Dużej Rundzie aż dwa konkursy zaliczane będą do światowego rankingu – to sobotni Speed Masters (145 cm, na punkty i czas) oraz niedzielne Grand Prix (145 cm, z rozgrywką). Pula w obu to 28 200 euro. Wysokie premie finansowe czekają też na pary startujące w Średniej Rundzie – łączna kwota wynosi tu 11 400 euro, z czego 5 000 w niedzielnym finale. Dla mniej doświadczonych par przeznaczone są rozgrywane w ramach CSI1* Mała Runda (120/125 cm) i Elite Tour (110/115 cm). W CSI młodych koni rozegrana zostanie runda dla pięcio- i sześciolatków, z handicapem wysokości.

Na zawodników i konie czeka jeden z najpiękniejszych i największych hipodromów w Polsce, o wymiarach 100 na 90 metrów, z doskonałym podłożem z systemem Ebbe&Flut. Propozycje przygotowane zostały w taki sposób, aby każda z par miała codziennie szansę pokonywać pełny parkur – większość zmagań to konkursy zwykłe i dwufazowe specjalne. W piątek gospodarze zapraszają jeźdźców i członków ekip na Riders Party.

„Bardzo się cieszę, że kontynuujemy współpracę w organizacji międzynarodowych zawodów jeździeckich w naszym ośrodku i że w tym roku do Biskupca zawita marka 4Foulee. Po raz pierwszy będziemy mieć okazję gościć u nas zawodników powożenia, co mam nadzieję dodatkowo zachęci kibiców do odwiedzenia naszego hipodromu w drugi weekend lipca.” – mówi Agnieszka Kwiatkowska, właścicielka Ośrodka Trzy Podkowy.

Współorganizatorami imprezy są: Ośrodek Trzy Podkowy, Klub Jeździecki Lotar Biskupiec i Tarant Events.

Propozycje TUTAJ. Zgłoszenia polskich zawodników przez adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4Foulee

4foulee logo 350

Wspaniałe konie. Utalentowani zawodnicy. Sportowe emocje. Rozrywka dla każdego. Przyjdź i zobacz sam.

Countdown to 4FOULEE Biskupiec 2024